Relacja z Zawodów Integracyjnych z okazji Dnia Niepodległości

24.11.2015r na Pływalni OSiR w Suwałkach odbyły się Integracyjne Zawody Pływackie z okazji Dnia Niepodległości.

W zawodach wystartowały zespoły reprezentujące Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach, zawodnicy Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej ?Bajka? oraz Gimnazjum ?Prolog?, jak również uczennice klasy pierwszej ze Szkoły podstawowej nr 11. Zawodnicy zmagali się w takich konkurencjach jak: 50m stylem dowolnym, 25m stylem grzbietowym, 25m stylem dowolnym, 25m stylem dowolnym z przyborem, 25m stylem grzbietowym z przyborem, 15m stylem dowolnym, 15m stylem dowolnym z przyborem, jak też konkurencje rekreacyjne takie jak przepływanie przez obręcz, poślizg na brzuchu oraz wyławianie przedmiotów z dna basenu.

Zawody były okazją do wspólnej zabawy i aktywnego spędzania czas. Zawodnicy dopingowani przez kibiców prezentowali swoje umiejętności w dyscyplinach pływackich. W zawodach wystartowało wielu debiutantów rozpoczynających swoją przygodę z wodą i pływaniem. Dla nich spotkanie były okazją do przełamania własnych lęków i słabości oraz uwierzenia we własne siły i umiejętności.

Po rozegranych konkurencjach na wszystkich uczestników czekały nagrody. Medale dyplomy oraz nagrody rzeczowe zawodnikom wręczyła Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Suwałkach Pani Joanna Krynicka.

Zawody Zorganizowane Zostały przez MUKS Olimpijczyk przy współpracy z SOSW nr 1 W Suwałkach.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki zawodów