Wyniki Nocnego Maratonu pływackiego z cyklu Otyliada 2015

W nocy z 28 lutego na 1 marca na terenie pływalni przy Szkole Podstawowej nr 10 im. Olimpijczyków Polskich po raz pierwszy odbył się maraton pływacki z cyklu Otyliada 2015.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 18 28 lutego a zakończyła około 1 nad ranem 1 marca. W imprezie wzięło udział 63 zawodników, którzy przepłynęli łącznie 262075 m. Wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi zestawami nagród rzeczowych oraz możliwością skorzystania z poczęstunku przygotowanego w celu uzupełnia sił po przypłynięciu dystansu, który został ufundowany przez firmę Cymes. Zawody zostały częściowo sfinansowane z budżetu Urzędu Miasta Suwałki.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Patryk Piotrowski, który przepłynął łączny dystans 14500m. Najmłodszą zawodniczką była Ada Cyran, a najmłodszym zawodnikiem był Bartosz Ruszewski. Najstarszą zawodniczą została Pani Ewa Wosiak, natomiast najstarszym zawodnikiem został Pan Karol Wandzioch.

Nagrodę dla najliczniejszej rodziny otrzymała rodzina Wandziochów w składzie: Karol Wandzioch senior (ojciec), Grażyna Wandzioch (matka), Karol Wandzioch junior (syn), Katarzyna Wandzioch (córka) i Krzysztof Wandzioch (syn).
Wyniki Nocnego Maratonu pływackiego z cyklu Otyliada 2015