Relacja z Zawodów Integracyjnych z okazji Dnia Niepodległości

24.11.2015r na Pływalni OSiR w Suwałkach odbyły się Integracyjne Zawody Pływackie z okazji Dnia Niepodległości.

W zawodach wystartowały zespoły reprezentujące Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach, zawodnicy Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej ?Bajka? oraz Gimnazjum ?Prolog?, jak również uczennice klasy pierwszej ze Szkoły podstawowej nr 11. Zawodnicy zmagali się w takich konkurencjach jak: 50m stylem dowolnym, 25m stylem grzbietowym, 25m stylem dowolnym, 25m stylem dowolnym z przyborem, 25m stylem grzbietowym z przyborem, 15m stylem dowolnym, 15m stylem dowolnym z przyborem, jak też konkurencje rekreacyjne takie jak przepływanie przez obręcz, poślizg na brzuchu oraz wyławianie przedmiotów z dna basenu.
Czytaj dalej Relacja z Zawodów Integracyjnych z okazji Dnia Niepodległości

Wyniki drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 lat – 13 lat w Sokółce

Uczniowie SP 10 w Suwałkach w polskiej czołówce!

Znamy już wyniki rozegranych w marcu na terenie całej Polski I Rundy Drużynowych Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 12, 13lat w Pływaniu.

W zawodach tych udział wzięli uczniowie klasy Ve Szkoły Podstawowej Nr 10 w Suwałkach startujący w barwach Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk pod okiem terenerek pani Celiny Szmajdy i Katarzyny Salweckiej. Młodzi adepci pływania uplasowali się na wysokim 11 miejscu z pośród 187 klubów z całej Polski zdobywając 9948 punktów
Czytaj dalej Wyniki drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 lat – 13 lat w Sokółce

Wyniki Zawodów Pływackich Finału Szkół Ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego

W dniu 25 lutego bieżącego roku na terenie pływalni ośrodka Aquapark odbyły się Zawody Pływackie Finału Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego. W zawodach wzięło udział 180 reprezentantów z 20 szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa Podlaskiego.

Czytaj dalej Wyniki Zawodów Pływackich Finału Szkół Ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego